Laserová operace očí je levnější než neustále nakupovat kontaktní čočky, nebo kvalitní drahé brýle

Oční vady jsou v populaci dost rozšířené, a přestože mozek dokáže sám dost očních vad korigovat, vše nezvládne a pak přistupujeme často k brýlím, nebo kontaktním čočkám. V obou případech se jedná o věc často finančně nákladnou, protože brýle musí být udělány na míru přesně pro Vaše oči. Jinak hrozí další poškození očí.

Kontaktní čočky a brýle jsou dost drahé a poměrně často potřebují vyměnit. Ročně dále i několik tisíc korun za čočky (pozor, nesmí se přenášet), nebo za brýle, které si někde snadno zapomenete, nebo je jednoduše ztratíte. Určitě se Vám to již někdy stalo. Člověk je z toho pak dost rozmrzelý, protože nové brýle mohou stát i více jak pět tisíc korun, což není zrovna nízká cena. Kontaktní čočky sice tak snadno někde nezapomenete, nicméně mají krátkou životnost, snadno se zašpiní a pak mohou poškodit Vaše oči. Navíc čočky, ne každý snáší dobře, i když díky moderním technologiím se udělal dost velký pokrok, bohužel ne v ceně, která každému nemusí vyhovovat.

Kdo šetří, má za tři, a nechá si oko operovat

Přestože na první pohled se může zdát laserová operace očí nákladnější, ve výsledku je levnější. Proč? No zkrátka protože nemusíte nakupovat brýle a ani čočky.

Podstoupit laserovou operaci očí může v podstatě kdokoliv, kdo má vadu oka, která se dá takto korigovat. Sice se běžně operují jen lidé nad 18 let, nicméně na evropské oční klinice Lexum je možné, díky nejmodernější technice a špičkovému týmu doktorů, operovat i děti.

Samotný zákrok je krátký a spočívá v ostřelování oka laserem tak, že dojde ke korekci očí vady. Zákrok je bezpečný. Po zákroku do jednoho roku dojde zpravidla k 100 a více procentuálnímu zlepšení zraku. S tímto je spokojeno až 98% všech pacientů i po více jak 10ti letech od operace.

Na klinice Lexum lze operovat krátkozrakost, dalekozrakost a astigmatizmus v širokém rozsahu, což stačí pro 85% všech pacientů, kteří na kliniku přijdou. Těm ostatním je doporučena nějaká z dalších alternativ jako je implantace fakické nitrooční kontaktní čočky, refrakční výměnu čočky apod.

Operací, která Vám dlouho vydrží, možná i celý život, tak ušetříte spousty peněz, problémů a času. Navíc na evropské klinice Lexum mají aktuálně akci pro studenty a lektory, kteří si nechají udělat laserovou operaci očí. Za operaci jednoho oka dáte od 13 tisíc korun a navíc, pokud se o zážitek z operace podělíte na Facebooku nebo webu Lexum.cz, můžete vyhrát zajímavé ceny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..