Sexshop Růžový slon, perla mezi sexshopy

Sex k životu potřebuje každý i ten co říká že ne. I zde totiž platí zlaté pravidlo, že “odříkaného nejvíc”. Proto mám dnes pro Vás připravenou recenzi již 9 let fungujícího sexshopu Růžový slon, který patří jednoznačně mezi ty nejlepší sexshopy co znám.

K čemu složí sexshop asi netřeba vysvětlovat. Kvalitní sexshop ocení hlavně zkušené páry nebo jedinci, kteří potřebují oživit nebo zpestřit svůj sexuální život, který se vždy po nějaké době stane všedním a celkem nezajímavým. Často to vede k tomu, že partneři hledají vzrušení někde jinde, což ne každý partner ocení. Aby Váš sexuální život neupadl do propadliště dějin i po letech soužití, jsou pro Vás v Růžovém slonu připraveny desítky vibrátorů, erotické prádlo, venušiny kuličky, stimulátory klitorisu, vakuové pumpy, pany, kroužky a návleky, kondomy a mnohé další.

Dominika Vám se vším poradí

V podstatě v celém sexshopu Vás provází půvabná mladá slečna Dominika, která vždy v krátkých videích vysvětluje, jak co funguje, na co si dát pozor a doporučí Vám to nejlepší. Však se o tom přesvědčte sami.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=tJMm6I-RPEI

httpvh://www.youtube.com/watch?v=XsWGawWMVFs

Takových videí a nejrůznějších recenzí naleznete na stránkách dost možná desítky. Takový menší manuál o používání erotických pomůcek najdete například v magazínu. Případně můžete využít tzv. průvodce, v kterém je vše popsané, nafocené.

Veškeré nabízené zboží si můžete osobně prohlédnout přímo v kamenné prodejně v Havířově – Šumbarku. Zde si můžete popovídat s prodavačkou a nechat si doporučit to nejlepší. Pokud je pro Vás prodejna nedosažitelná, můžete se třeba připojit do jejich  skupiny na Facebooku, která k dnešnímu datu čítá 3.045 příznivců z celé republiky, což ukazuje na kvalitu tohoto e-shopu. Díky účasti v této skupině budete vždy dostávat nejnovější erotické pomůcky a rady, případně si můžete přes tuto skupinu popovídat s ostatními o jejich zkušenostech a najít si třeba další sexuální partnery se stejnou zálibou.

Ke každému zboží můžete napsat recenzi, která pomůže v rozhodování dalším lidem. Objednané zboží je rychle vyexpedováno, díky čemuž si ho můžete ve velmi krátké době užívat doma. Při objednávce nad 1.200,-Kč navíc máte dopravu zdarma. Platit můžete PayPal(em), PaySec(em), převodem, nebo kartou online. Vše je samozřejmě velmi diskrétně zabaleno.

Na závěr bych rád doporučil navštívit sekci vibrátorů, kterých nabízejí velmi mnoho. Ocení je sice nejvíc ženy, ale i páry je zajisté dokážou ocenit.

1 comment for “Sexshop Růžový slon, perla mezi sexshopy

  1. 24. 3. 2012 at 4:20 pm

    ještě že sexshop už není tabu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..