eXtraOBCHOD.cz, další z řady internetových obchoďáků

Už je to tak. V jednotě je síla, proto začínají jako houby po dešti vyrůstat internetové nákupní centra a internetové supermarkety. Oproti klasickým nákupním centrům mají tu výhodu, že nemusíte nikam za jimi jezdit a pak tahat domů těžké nákypy, navíc naprostá většina těchto obchodních domů je propojená s Facebookem a snaží se o maximální socializaci nakupování. V současnosti je to nový trend v nakupování, který teprve svůj boom zažije, až se pořádně doladí všechny komplikovanosti s objednávkami z x obchodů najednou, protože samotný internetový supermarket většinou svůj sklad nemá.

Čeká klasické e-shopy úpadek, stejně jako jako tomu bylo u kamených obchodů po příchodu supermarketů? Toť otázka, která stojí za zamyšlení.

eXteraOBCHOD

Jak jsem již napsal, eXtraOBCHOD patří do kategorie internetových supermarketů, kdy se pod jedním názvem skrývá mnoho menších obchodů nabízejících například:

Výhoda takovéhoto obchodu je v jeho síle, tudíž nebudete mít problémy s reklamacemi, můžete nakupovat na splátky, vše je hezky “pod jednou střechou” a odpadají Vám desítky registrací, zboží dostanete až domů, nebo si ho v tomto případě můžete vyzvednou osobně v Mariánských lázních. V opačném případě Vám zboží doručí PPL, nebo Česká pošta.

Nakupovat v eXtraOBCHODu se Vám určitě vyplatí. Nabízí cenově zajímavé nabídky, velké množství produktů a špičkové služby.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..