Stylové zahradní grily na dřevo

Máte již dost obyčejných grilů, které se hodí stěží na grilování v paneláku na balkóně? Chcete své hosty v restauraci nebo na chatě udivit něčím, co jen tak někdo doma nemá? Pak čtěte dále.

Společnost Vladeko s.r.o. má pro ty co se nespokojí v průměrem připravený e-shop, v kterém naleznete stylové luxusní grily na dřevo s motivy starých lokomotiv a strojů jim podobných, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Podívejme se na jednotlivé kategorie. Než však začneme, je potřeba uvést, že veškeré produkty jsou vyrobeny z 3 až 6 mm tlustého ocelového plechu a jsou ošetřené černou ohnivzdornou barvou. V základu je ke všem grilům dodáván teploměr a pohrabáč, další dodávané komponenty záleží na druhu vybraného grilu.

Rychlý přehled obsahu článku

GRILY SMOKY FUN

Tyto grily spadají do kategorie pro ty, kdo se spokojí s jednodušším grilem, který je cenově nejvíce dostupný, avšak umí vše co má gril umět. Na těchto grilech je možné grilovat přímo a nepřímo, udit, vařit a dokonce i péct. Prohlédnout si je můžete zde.

GRILY FARMER

Tyto grily jsou vhodné pro větší grilování, na velké zahradní slavnosti, svatby a různé párty. Zahradní grily na dřevo v této kategorii zvládají teplé i studené grilování. Ocení je nejvíce zkušení mistři grilování. Najdete je zde.

GRIL FARMER PROFI EDICE

Grily z této kategorie ocení ti nejnáročnější, kteří požadují jen to nej. Grily jsou vyrobeny z nejsilnějšího ocelového plechu, většina z nich je multifunkčních, obsahují tzv. rozvážku tepla, což je potrubí, která se stará o rovnoměrný rozvod tepla v celém grilu (jen u vybraných grilů). Tato PROFI edice obsahuje i nejkrásnější a nejnadupanější gril ze všech zde nabízených, kterým je Gril Farmer – lokomotiva, s kterou budete považováni za hvězdy grilování.

Veškeré nabízené zahradní grily na dřevo si můžete samozřejmě prohlédnout osobně na adrese:

Karlštejnská 97, 252 17 Tachlovice – okres Praha západ

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..