Originální dorty pro každého

Jste přeplácaní dorty z nákupních center, kterých se při výrobě lidská ruka nedotkla? Hledáte originální sladké potěšení v podobě dortu, který nezná omezení?  Pak pro Vás máme dobrou zprávu, zjistili jsme, že takový dort sehnat není problém.

Na webu dětské dorty, jehož název je možná trochu zavádějící naleznete dorty nejen pro děti, ale i pro dospělé. Pojďme si blíže ukázat nabídku dortů, na kterých si můžete pochutnat. A nemusí to být vždy kalorické bomby. Není problém udělat i dietní dort.

Dorty k narozeninám pro děti

V podstatě není problém udělat pro děti jakýkoliv motiv, takže udělat třeba postavičku, kterou děti mají rády je hračka. Stačí se domluvit na detailech a v zápětí můžete mít připravený dost, který ocení nejen děti. Pro inspiraci se můžete podívat do fotogalerie dortů.

Svatební dorty

Svatba bez dortu, ať sladkého, slaného, dietního nebo nepečeného by nebyla skutečná svatba. S těmito dorty mají již letité zkušenosti a rozhodně jen tak před něčím necouvnou. Pokud zároveň potřebujete výslužku nebo svatební koláčky, stačí jen říct.

Slané dorty

Chcete změnu, nebo sladké prostě a jednoduše moc nemusíte? Pak zkuste slaný dost, který je udělaný ze salámů, sýra, chlebového těsta nebo jiných ingrediencí.

Nepečené dorty

Klasické nepečené dorty jsou udělány převážně z tvarohu a smetany, které jsou doplněné ovocem. Takový dort je velmi osvěžující obzvláště v letních měsících. Navíc takový dort je plný vitamínů, takže co si takhle zdravě zamlsat?

Dorty na jedlém papíru

Jedná se o klasické dorty, které na sobě mají jedlý papír, na který se přenese fotografie. Vypadá to moc pěkně a hlavně vše je k jídlu. Díky pokročilé technologii tisku můžete darovat dort se svou fotografií a nechat Vás doslova partnera zbaštit. Ideální pro mladé páry, nebo pro děti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..