Powerball

Powerball představuje moderní technohračku velikosti tenisového míčku na posilování a rehabilitaci ruky pracující na principu gyroskopu. Po roztočení dokáže působit na ruku odstředivou silou představující hmotnost až 18kg. Díky tomu můžete snadno procvičit jak zápěstí ruky, tak i ostatní svaly na ruce.

Z čeho se skládá?

Powerball je vyráběn buď z tvrzeného plastu, nebo z kovu. Kovový se řadí mezi nejlepší, protože má nižší hlučnost a vyšší otáčky. Samotný přístroj je pak složený ze dvou základních částí. První je vnější kulový obal a druhou pak samotný rotor.

Vhodná je především pro sportovce provozující golf, tenis, cyklistiku, lezectví. Dále pak taky pro hráče na strunné nástroje, nebo i pro lidi pracující na počítači, kteří si potřebují odpočinout. Zkrátka Powerball je vhodný pro všechny lidi, kteří při práci nebo sportu ve větší míře používají ruce, především pak prsty ruky. Powerball taky hodí pro lidi, kteří mají rádi technohračky, protože si můžete zakoupit tento posilovací přístroj s počítačem otáček nebo svítícími led diodami, které budou svítit ne blikat tím víc, čím víc budete přístrojem otáčet. Pokud jste soutěživí, můžete se přihlásit do české Powerballové ligy. Pokud míříte výš, pak se můžete pokusit překonat aktuální světový rekord v otáčení držící Akits Kritsinelis s 16732 otáčkami za minutu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..