Proč mám rád nakupování v Makru

S Makrem jsem se seznámil již před cca deseti lety. Po nákupu a jeho zaplacení nás onehdy kontroloval sekuryťák, který srovnával položky na faktuře s obsahem košíku. To mě tolik naštvalo (přišlo mi to ponižující), že jsem se až do minulého roku, kdy jsem začal podnikat, Makru vyhýbal, jak to šlo.

Abyste mohli v Makru nakupovat, tak potřebujete mít živnostenský list, jinak máte smůlu.  V minulém roce, jak jsem již uvedl, jsem sám začal podnikat, díky čemuž jsem mohl začít sám nakupovat v Makru.

Přes první negativní zážitek jsem si Makro dost oblíbil. Hlavně z toho důvodu, že se tam dá dost věcí sehnat výrazně levněji než v normálním supermarketu. Díky tomu, že většinu věcí nelze koupit jinak než ve velkém balení, může Makro mít ceny často i o desítky korun levnější. Například konzervy pro našeho psa Propesko jdou sehnat až o deset korun levněji než normálně. Proto se vyplatí dělat v Makru velké nákupy. Nikde jinde jsem nikdy neutratil najednou tolik peněz jako zde. V Makru se vyplatí dělat opravdu velké nákupy, protože můžete ušetřit na nákupu i několik stokorun. No a navíc, čím víc tam utrácíte, tím větší slevy na určité vybrané produkty dostanete.

PS: Koukal jsem, že Makro objevili už i Vietnamci. Tedy ti chytřejší 😉

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..